The Original Diaries

Hayden Lake wita..
 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Arthur Harington
Arthur Harington
Arthur Harington
Witch
Punkty : 0
Sro Maj 15, 2019 5:03 pm

Arthur Harington

ft. Joel Kinnaman

  • Czarownica
  • 42/78
  • 13 VI 1939, Londyn, UK
  • Farmaceuta
  • Panseksualny
  • Magia Tradycyjna

• Jest świetnym kucharzem.
• Jego pełne imię brzmi Arthur John Charles William Leicester Stanhope, wicehrabia Petersham, jednak w dokumentach amerykańskich posługuje się nazwiskiem tytułu swojego ojca, hrabiego Harrington, bez jednego r.
• Mówi z mocnym, brytyjskim akcentem.
• Posługuje się łaciną, greką, francuskim, arabskim i staroceltyckim.
• Nie lubi sklepów sieciowych.
• W wolnych chwilach haftuje.
• Gra na fortepianie oraz skrzypcach, a także tańczy walca.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Charakter


High in the halls of the kings who are gone
Jenny would dance with her ghosts
The ones she had lost and the ones she had found
And the ones who had loved her the most


Arthur jest bardzo złożoną osobą, nosi w sobie smutek po tych, których stracił przez te wszystkie lata, nosi radość obecnego życia i porażek, które poniósł. Chociaż podejmuje często głupie decyzje, nie jest głupi. Czasem upiera się zbytnio przy swoim celu, jednak takie podejście do rzeczy sprawia, że osiąga to czego pragnie i do czego dąży. Nauczył się samotności, trwania w swoim sekrecie, w końcu nie tylko ukrywał swoją magiczną rasę, ale również prawdziwe pochodzenie i to, że został już tak na prawdę pogrzebany przez swoją rodzinę.
Nadal zdarzają mu się epizody depresyjne, bo ona nigdy nie odchodzi tak na prawdę, ale zawzięcie z nią walczy. Nie jest ani dobrą ani złą osobą, sam umieściłby siebie gdzieś po środku, moralnie szarą postacią, zdolną do złego dla własnej korzyści, skłonną do bycia skorumpowanym, jednak nadal walczącą o lepszy świat. Ma wiele słabości, których nie stara się ukrywać. Jego największym marzeniem jest spokój ducha.
Nie jest ponurakiem, wręcz przeciwnie, często się śmieje, wita wszystkich pozytywnym usposobieniem. Na swój sposób jest czarujący.

BIOGRAFIAThey danced through the day
And into the night through the snow that swept through the hall
From winter to summer then winter again
'Til the walls did crumble and fall


Urodził się tuż przed wybuchem II Wojny Światowej w Londynie, jako najstarszy syn Williama Stanhope’a, 11. hrabiego Harrington i Eileen Foley Grey, córki sir Johna Greya, 8. baroneta. Od urodzenia nosił tytuł wicehrabiego Petersham, przysługujący mu jako dziedzicowi tytułu hrabiego Harrington. Został ochrzczony w katedrze Westminsterskiej w Londynie według obrządku katolickiego. Gdy wybuchła wojna, przeniósł się z matką do posiadłości wiejskiej, gdzie opiekowała się nim niania, a później guwernantka, należąca do sabatu przewodzonego przez dziadka po kądzieli. W międzyczasie urodził się jego młodszy brat, Charles, który obecnie, oficjalnie, przejął jego tytuł.
Arthur był jedynym dzieckiem pary, które odziedziczyło umiejętności magiczne odpowiednio silne, aby były wartościowe dla społeczności wiedźm. Choć oboje z Charlesem uczyli się tego samego, Arthur wyraźnie wykazywał większy talent i zafascynowanie magią.
Całe swoje dzieciństwo i czasy nastoletnie spędził na wsi, gdzie pierwszy raz się zakochał, gdzie pomagał przy żniwach mimo niezadowolenia rodziców oraz pobierał nauki u prywatnych nauczycieli. W przeciwieństwie do Charlesa, który został wysłany do szkoły z internatem, Arthur wolał nauki sabatu.
W 1959 roku rozpoczął naukę na Uniwersytecie w Cambridge, jak większość synów lordów brytyjskich, wybierając na kierunek biologię, ku zdziwieniu większości. Na drugim roku, za namową ojca, wziął drugi fakultet, prawo, jednak rzucił go po dwóch latach, skupiając się całkowicie na umiejętnościach magicznych oraz biologii. Na trzecim roku biologii dobrał fakultet z języka arabskiego oraz staroceltyckiego, na potrzeby swojej pracy naukowej.
Po ukończeniu studiów, rozpoczął podróże po kontynencie, aby stworzyć kompletne kompendium roślin przydatnych w medycynie i magii, sięgając tradycji plemiennych, rodzimowierstwa i średniowiecznych manuskryptów. Do Anglii wracał jedynie na Boże Narodzenie.
W 1964 ogłoszono jego zaręczyny z Virginią Alleyne Freeman-Jackson, jednak małżeństwo nie doszło do skutku, kobieta później wyszła za młodszego brata Arthura.
Wiosną 1967 roku uległ wypadkowi na szlaku górskim w Alpach; od śmierci uratowała go znajomość roślin i magia, bowiem szukano go ponad tydzień. Oficjalnie został uznany za zmarłego przez swoją rodzinę, co było mu na rękę - uwolniło go od tytułu, pozwoliło przyjąć nową tożsamość, kontynuować swoje badania bez obawy o przyszłość rodziny, tytuł, reputację oraz zobowiązania. Ojciec pozostawił mu sporą sumę na koncie, dzięki której nie musiał przejmować się podejmowaniem pracy przez dłuższy czas.
W 1974 spotkał się z Slavadorem Dali podczas otwarcia jego muzeum w Figueres, nie pozostał jednak długo w towarzystwie Daliego ze względu na niezgodę poglądów, podczas gdy malarz był rojalistą, Arthur uznawał władzę demokratyczną.
Na początku lat osiemdziesiątych zaczął działać w organizacji Greenpeace oraz innych, dbających o stan środowiska. Tam poznał swoją żonę, Lidię Maurice, biolożkę oceaniczną. Zamieszkał z nią na Karaibach, gdzie wzięli ślub i zajmowali się badaniem tamtejszego ekosystemu, jeżdżąc na liczne wyprawy, między innymi na Antarktydę. Przeżyli kryzys małżeński, gdy okazało się, że Lidia jest bezpłodna. Udało im się przezwyciężyć przeszkody i w 1990 roku zaadaptowali dziewczynkę z Somalii.
W 1994 roku Arthur wyjechał na miesiąc do Anglii, aby spotkać się z rodziną oraz Sabatem swojego dziadka. Jego żona i córka miały dołączyć tydzień później. Ich lot rozbił się w powietrzu ze względu na awarię silników. Po tej stracie Arthur zamknął się w rezydencji rodzinnej, w której się wychował i odmawiał spotkań z kimkolwiek. Obie kobiety zostały symbolicznie pochowane obok jego pustego grobu na terenie rezydencji. Po roku żałoby powoli wracał do świata, oczywiście jako Arthur Harington. Zupełnie jakby odbijał sobie rok, zaczął żyć w Londynie jak dekadencki poeta, rzucając się w wir seksu, narkotyków i alkoholu. Zaczął również palić i trwonić rodzinne pieniądze. Spotkało się to z ostracyzmem ze strony Sabatu, z którego został usunięty w 1996 roku.
Depresja po stracie żony i córki, a później wydalenia ze Sabatu doprowadziła go na odwyk, gdzie spędził dwa lata.
W październiku 1998 roku zamieszkał w Kalifornii i rozpoczął naukę w kierunku zostania Farmaceutą. Po ukończeniu wymaganych studiów i zdobyciu licencji, ruszył w kolejną podróż, mającą uzupełnić jego wiedzę o magii oraz roślinach, tym razem odwiedzając rezerwaty Indian. Zrezygnował całkowicie z samochodu na rzecz transportu publicznego i gdy tylko może, używa roweru lub udaje się pieszo.
Dwa lata spędził w Kanadzie, by wrócić do Kalifornii w 2007 roku i dwa lata pracować w zawodzie farmaceuty. Razem z Marią Belequez założył sklep online, sprzedający leki roślinne, przyprawy oraz przedmioty okultystyczne. Rozeszli się w 2015 roku, w przyjaźni; Arthur zostawił Marii cały biznes, nadal jednak wysyła jej ciekawe próbki ze swoich podróży.
Do Hayden Lake przyjechał badając praktyki medyczne Indian Kutenai i został zamknięty w magicznej barierze, o której powstaniu nie miał pojęcia. Udaje, że nadal bada archiwa, pracując w lokalnej aptece i próbując się wydostać.Powrót do góry Go down
The Original Diaries
The Original Diaries
The Original Diaries
Special
Punkty : 1154
Nie Maj 19, 2019 8:17 pm

Akcept!


Witaj na The Original Diaries

Chcemy Cię przywitać w naszych skromnych gronie i uprzedzić, że przeżycie wśród nadprzyrodzonych istot nie jest tak naprawdę łatwe. Trzymamy jednak kciuki, żeby ich zęby trzymały się jak najdalej od Twojej uroczej szyi!


Zapraszamy do założenia relacji, gdzie będziesz mógł ustalić z innymi graczami kiedy masz zostać zjedzonym, ponadto prosimy o uzupełnienie pamiętnika, który służy nam za informator. Nie powinno zabraknąć Ci telefonu, może znajdzie się jakaś dobra dusza, która uratuje Cię przed krwiożerczą bestią.

POZIOM TWOJEJ POSTACI: II
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: