The Original Diaries

Hayden Lake wita..
 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Zadania miesięczne - kwiecień
The Original Diaries
The Original Diaries
The Original Diaries
Special
Punkty : 1154
Pon Kwi 08, 2019 12:22 am

Zadania miesięczne

The Original Diaries


Zadania miesięczne są tylko i wyłącznie dodatkowe, w ten sposób chcemy Wam urozmaicić rozgrywkę i być może nasunąć jakieś pomysły na fabuły. Oczywiście wykonanie ich przynosi ze sobą nagrodę w postaci pkt (1-5 za zadanie) , odznaczeń czy nawet specjalnego kolorku na forum. Najaktywniejsi będą nagrodzeni, o to się nie bójcie.

-->Zadanie 1
Ostatnio w Hayden Lake coraz głośniej jest o tajemniczych zniknięciach, możliwe, że zniknął Twój znajomy, albo nagle Twój sąsiad przestał otwierać drzwi a nieprzyjemny swąd rozkładanego ciała czuć za każdym razem gdy podchodzisz do nich. Skąd wiesz czy następną ofiarą nie będziesz Ty? Trzeba podjąć pewne kroki dotyczące Twojego bezpieczeństwa, co to takiego będzie? Ochronisz swój dom zaklęciem? Czy może jako wampir przepiszesz go na człowieka, żeby kontrolować kto ma do niego wejść? Jedno jest pewne, trzeba zacząć o siebie dbać, bo inaczej możesz stracić nawet życie.

-->Zadanie 2
Czy do Was także doszły słuchy o podziale w kręgu czarowników? Niektórzy uważają, że niewola w miasteczku jest dla nich zbawieniem bo w końcu mogą prowadzić w miarę normalne życie, a zawieranie kontraktów z Łowcami może im w tym pomóc. Podobno zajęli oni wschodnią część miasta, a mianowicie klub bilardowy, który stał się ich miejscem spotkań. Natomiast druga część czarowników, którzy nie są zadowoleni z niewoli i myślą tylko nad tym jak się wydostać z tego okropnego miasteczka, zajęli oni podobno pole kempingowe na przedmieściach. Po której stronie staniesz? Czy jesteś za tym, żeby pozostać zamkniętym w miasteczku czy raczej chciałbyś wolność?

-->Zadanie 3
Podobno doszły słuchy, że zaginął Alfa wilkołaczej watahy mieszkającej w okolicznych lasach, spowodowało to poddenerwowanie wśród wilczych istot, które nagle przestały panować nad swoją naturą. Okoliczne lasy Hayden Lake stały się bardzo niebezpiecznie, w nocy słychać wycie wilków;myśliwi są zaniepokojeni dużym spadkiem zwierzyny bo nie raz znaleźli truchło jelenia czy sarny rozerwane na drobne strzępy. Czy jesteś w stanie coś z tym zrobić? A może pewnego wieczoru idąc lasem zobaczyłeś leżące ciało zwierzęcia? Słyszałeś wycie niedaleko swojego domu? Jest pewne to, że należy być bardziej ostrożny, nie znasz dnia ani godziny.

-->Zadanie 4
Szkoła należąca do rodziny Saltzman zdecydowanie zaczęła interesować pobliskie osoby, zwłaszcza że bardzo trudno się do niej dostać bo bramy są pozamykane na cztery spusty, czyżby wiązała się z tym jakaś mroczna tajemnica? A może próbowałeś się do niej dostać, ale po rozmowie z dyrektorem powiedział, że nie nadajesz się do jego szkoły? Nie tylko budzi ona zainteresowanie okolicznych łowców, ale i także zwykłych ludzi czy dzieciaki w liceum, które chciałyby się tam uczyć. Bo skąd oni mogą wiedzieć, że za zamkniętymi murami szkoły mieszkają nadnaturalne istoty?

Żeby zadanie zostało zaliczone należy wypełnić poniższy formularz, oraz napisać minimum 5 postów! Nie jest ważne z kim rozegracie to zadanie, można nawet do tego wykorzystać konto UP.

Kod:
[b]Numer zadania[/b]:
[b]Link do tematu[/b]:

Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: