The Original Diaries

Hayden Lake wita..
 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
The Original Diaries
The Original Diaries
The Original Diaries
Special
Punkty : 1154
Nie Sty 27, 2019 5:37 pm
Pokój #1  

Powrót do góry Go down
Catherine Malley
Catherine Malley
Catherine Malley
Human
Punkty : 4
Wto Maj 07, 2019 5:26 pm
Przyjazd tutaj dla nastolatki był dość ciężki, zważając że musiała zostawić za sobą wszystko. Dosłownie wszystko znajomych, babcie które tak uwielbiała, ulubione miejsca na treningi z łukiem. Tu nie znając miejsca nowego zamieszkania było przytłaczająco i dziwnie. Nigdy nie widziała tak dużej grupy ludzi jak tu, nawet w Paryżu przy najpopularniejszych miejscach nie było takie zgromadzenia. Jadąc samochodem, jedynie marszczyła czoło widząc całokształt miasta.
Wchodząc do wynajętego pokoju w hotelu, właśnie hotelu. Na razie musimy tutaj pomieszkać parę dni jak to mówiła mama. Nie byłam zła, wiedziałam że trochę jej zajmie przeniesienie wszystkich naszych rzeczy. No i znalezienie domu też pewnie zajmie jakąś cześć czasu. Siadając na łóżku zaczęłam się zastanawiać jak potoczy się nasze życie tutaj. Mam nadzieję, że w przerwy miedzy szkołą a zajęciami będę mogła wracać do miejsca gdzie się wychowałam i kocham. Nie widzę siebie tutaj jakoś, ale zrobiłam to dla swojej mamy bo ją kocham. Zajęłam jedno z dwóch łózek i położyłam się na nim. Zwróciłam wzrok na swoją rodzicielkę.
- Długo będziemy tutaj mieszkać? Parę dni jak obiecywałaś, tak? - Musiałam się upewnić, chciałam wrócić do swoich zajęć. A tu nie mogłam grać na wiolonczeli która jest we Francji lub ćwiczyć strzałów z łuku. Jak na razie jestem totalnie zawieszona, co mi się strasznie nie podobało.
Powrót do góry Go down
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry Strona 1 z 1
Skocz do: